Gjate punes ne RTSH ka realizuar rreth 30 vepra te zhanreve te ndryshme televizive, si dramen ne tv,dhe shume spektakle, Producent Sehen Sie sich das Profil von Shaba Mevlan im größten Business-Netzwerk der Welt an. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Në vitin 2008 mori titullin "Mjeshtër i Madh". Flit me fjalë jo me gjeste. Mevlan Shaba: Kësaj i kanë rëndësi kilometrat. Përgjimet italiane/PD-Ramës: Sa tendera janë dhënë për mafien? 873 Fans. Ana Kauri: Jo nuk ka rëndësi mosha për mua. Im Profil von Shaba Mevlan ist 1 Job angegeben. . Rrugëtimi i tij në këtë emision ka qenë shumë i gjatë. Nga ana tjetër, edhe konkurenti Arbër Aruci, i cili ka realizuar dy takime me Anën deri më tani, u shpreh se ajo ishte arrogante dhe se po përdorte një strategji me të gjithë djemtë. Nuk ke eksperienca. Të tjera realizime të tij janë filmat artistikë: "Korrierët" (1976), "Plumba Perandorit" (1980 ), "I Paharruari"(1984), "Të Shoh në Sy" (1985), "Një Telegram dhe një Këngë" (1986), "Fletë të Bardha" (1990). Prej kohësh, Mevlan Shaba kërkonte një takim të dytë me Fjorela Peton, i cili më në fund u realizua. Je një nga ato vajza që ke akuzuar Andin…. Ana Kauri: Mos mu drejto kur nuk ke respekt për mua. Mevlan Shaba: Mund të jesh 50 vjeç po je i virgjër o Arbër. Do përshpejtohet procesi i rindërtimit. Kjo faqe është redaktuar për herë te fundit më 9 shtator 2019, në orën 14:08. Mevlan Shanaj Mjeshter i madh, artist i merituar,profesor dega e filmit në Akademinë e Arteve Tirane, lindi më 7 shkurt të vitit 1945 në Fier, Shqipëri. Më 2005-2006 ka ushtruar profesionin e pedagogut në Akademinë e Filmit dhe Multimedias "Marubi" e deri më sot në degën e regjisë në Akademinë e Arteve. Mevlan Shaba: O Arbër e ka tek kilometrat, duhet të ketë kaluar shumë si puna e kësaj. KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/, © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama. Mevlan Shaba: Nuk po të kthej përgjigje më mirë. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama, “Ramës i erdhi kohë për pension”/ Gjekmarkaj: Me Bashën kryeministër, më shumë vaksina perëndimore! Arbër Aruci: Jo nuk jam xheloz, nuk më intereson fare ti. 61.9k Likes, 1,097 Comments - Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) on Instagram: “Ktu do e boj dasmen Un kur té martohem” 307 Hayran. “Pasi të refuzoi Shqipja krijove pëlqimin për mua”,- ishte pyetja që Fjorela i bëri Mevlanit në takim, por ky i fundit nuk u përgjigj. Pas bashkëbisedimit, 26-vjeçarja u shpreh se i pëlqente fakti që ai kishte eksperienca dhe se kjo do t’i ndihmonte të ndërtonin një marrëdhënie më të mirë. #humor #perputhen #itsmylove #mevlanshaba #tayna #taynator…” • See 5 photos and videos on their profile. Nga viti 1987 deri më 1992 ka qenë Drejtor i Departamentit të Filmit në TVSH Shkëputet për 4 vite nga televizioni dhe kthehet në vitin 2001 si drejtor i Departamentit të Filmit dhe Spektaklit në TVSH. Për çfarë? Të gjitha materialet që gjenden në këtë faqë janë të mbrojtura nga. Ftese nga Iliri 2004 Rruget 2. I sulmuar edhe në studio, Mevlani tha se për Shqipe Hysenaj e […] Watch, follow, and discover the latest content from Mevli (@mevlan_shaba2). Arbër Aruci: Nëse ka një arsye pse unë nuk kam shprehur asnjë shenjë xhelozie ndaj teje, ka ndodhur nga sjellja jote arrogante dhe nga vetëvlerësimi i tepërt që ke për veten. Watch the latest video from Mevlan Shaba (@mevlan.mevli.shaba). Nuk ke eksperienca. Në momentin e parë që hyri, Mevlani shprehu pëlqimin e tij ndaj Shqipes. Mevlan Shaba: Mund të jesh 50 vjeç po je i virgjër o Arbër. 51 Followers, 152 Following, 0 Posts - See Instagram photos and videos from mevli (@mevlan_mevli00) Mevlan Shaba: Nuk doja me fol, sepse ti the se ne kemi qëndruar në hije. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Ana Kauri: Nuk dua asnjë mendim nga ti. 8 Followers, 5 Following, 7 Posts - See Instagram photos and videos from @mevlan.shaba522122 Je ti ajo që më ke kërkuar të dalim çift nga këtu dhe më ke thënë që kam siguri nga ti. Ana Kauri: Ti je në një moshë të konsiderueshme dhe nuk di të sillesh me një femër. Ana Kauri: Je i sigurtë që t’i kam thënë unë këto fjalë? 1.7K Fans. Welcome back to Instagram. Mevlan Shaba (@mevlan.mevli.shaba) on TikTok | 2K Likes. . Check out Mevli (@mevlan_shaba2) LIVE videos on TikTok! Mevlan Shaba Mevlan Shaba (@mevlanshaba85) adlı kullanıcının en son videosunu izleyin. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world. Today at 5:41 AM # mevlanshaba apo # atdhexharavina? Te fala Ndreke Luca 2013 Flit me fjalë jo me gjeste. . Mevlan Shanaj Mjeshter i madh, artist i merituar,profesor dega e filmit në Akademinë e Arteve Tirane, lindi më 7 shkurt të vitit 1945 në Fier, Shqipëri. Pershendetje miq kjo eshte adr ime personale Arbër Aruci: Nuk ka lidhje ajo se mund të jesh 50 vjeç dhe nuk e ke pjekurinë ose logjikën e duhur. Percjellja( Vangjush Furxhiu)2008 EKSKLUZIVE/ Revanshi në Europë, Skënderbeu me sytë nga… Ridvan Bode, Me “Coronavac”, Hungaria gati të hapet, ndërsa Kili po përjeton valën e tretë, Emrat/ Kush janë kontrollorët e trafikut ajror që u shoqëruan në ambientet e policisë, https://facebook.com/groups/panoramaonline/, Vendimi i “Becchetti”-t dhe pasojat e tij juridike për Shqipërinë, Madam Presidentja ka në dorë demokracinë në Kosovë. Në vitin 2001 ka filluar punën e producentit dhe regjisori me "Zig-Zag" Film. Mevlan Shaba er på Facebook. Më shih në sy. Mos prit xhelozi ndaj meje se nuk kam asnjë interes ndaj teje. 72.6k Likes, 643 Comments - Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) on Instagram: “” Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Mevlan Shaba, Facebook पर है. mevlan shaba (@mevli2) adlı kullanıcının en son videosunu izleyin. . 359k Followers, 123 Following, 33 Posts - See Instagram photos and videos from Mevlan Shaba (@mevlanshabaa) Bli medlem av Facebook for å komme i kontakt med Mevlan Shaba og andre du kanskje kjenner. Auf LinkedIn können Sie sich das vollständige Profil ansehen und mehr über die Kontakte von Shaba Mevlan und Jobs bei ähnlichen Unternehmen erfahren. Arbër Aruci: Pse ti mendon se pjekuria lidhet me moshën? Mevlan Shaba और आपके अन्य परिचितों से जुड़ने के लिए Facebook में शामिल हों. Koncert Elsa Lila 2004 . Rruget 2, Përmbajtja është në disponim nëpërmjet licencës, https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Mevlan_Shanaj&oldid=1992458, Creative Commons Attribution/Share-Alike License, Te fala Ndreke Luca. Sipas tij, 26-vjeçarja thjesht kërkon që t’i bëjë të gjithë meshkujt xhelozë dhe asgjë më shumë. Lule te kuqe lule te zeza, 2003 Ai ka patur shumë pëlqime gjatë programit duke nisur nga Shqipe Hysenaj. Mevlan Shaba është një nga konkurrentët e emisionit Përputhen. Dyqind e shtatëdhjetë kilometra muze. Arbër Aruci: Ti ke ardhur me strategji vetëm për t’i bërë çunat xheloz për ty. Mevlan Shaba: Nuk doja me fol, sepse ti the se ne kemi qëndruar në hije. Pharmakon, 2012 Mënyra se si sillesh është gjëja më negative tek një femër. Afficher les profils des personnes qui s’appellent Meghan Shaba. Aty janë vetëm ata që dua unë të jenë. Konkurentja e emisionit ‘Përputhen’ Ana Kauri doli në një takim katër minuta me njërin nga djemtë e rinj, Edison Ramhoxhën. Koha e pelikules ( Xhanfise Keko). Mevlan Shaba (@mevlanshaba85) TikTok'Ta | 2.3K Beğeni. 420 Hayran. Shikoje. Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. Shanaj ka interpretuar në filmat: "I teti në bronz"(1970) regjisor Viktor Gjika, "Malet me blerim mbuluar" (1971) regjisor Dhimitër Anagnosti, "Guximtarët" (1970) regjisor Gëzim Erebara, "Rrugicat që kërkonin diell" (1975) regjisor Saimir Kumbaro,Rikard Ljarja, "Ballë për Ballë"(1979) regjisor Kujtim Çashku, "Rrethimi i Vogël" (1986) regjisor Saimir Kumbaro, "Pranvera s'erdhi vetëm" (1988) i Pirro Milkanit, Unë e dua Erën" (1991), regjisor Albert Minga, "Viktimat e Tivarit"(1996) regjisor Ekrem Kryeziu, ", "Lule të Kuqe Lule të Zeza" realizim i vetë Shanajt, "Ne kerkim te kujt" regjisor Gjergj Xhuvani. Mevlan Shaba (@mevlanshaba1) on TikTok | 6.9K Likes. 2tipatt shared a video on Instagram: “follow,like,share..@2tipatt . Ti nuk je në listën time. "Lule te kuqe, lule te zeza" Dokumentarë: "Marie Kraja", "Tefta Tashko", "Komani një Betejë e Madhe", "Gju me Gju", "Lasgush Poradeci", "Berati Qyteti i Bardhë", "Zëra nga Lashtësia", "Katër Mëngjeset", "Pandi Raidhi", "Rrugët", "Bibla & Kurani" , "Një ftesë nga Iliri", "Visi", "Përcjellja", "Shkronjat e Pavarësisë", "Te fala Ndreke Luca", "Rruget" Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. mevlan shaba (@mevli2) TikTok'Ta | 2.3K Beğeni. Por, kjo deklaratë e saj u pasua nga shumë debate në studio, ku i pari që reagoi ishte Mevlan Shaba, i cili para se të vinte Edisoni ishte konkurrenti më i madh për nga mosha në studio. Dita e fundit e Loro Shestanit 2012 Është prezantuar për publikun si aktor, regjisor në kinema dhe televizion, dhe si producent. Visi 2005 Ana Kauri: Mos mu drejto kur nuk ke respekt për mua.